Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz ppenta #50 üzenetére

    Jelenleg ez a totyik a legjobban figyelt, ahova elfér a mondanivalód.

    És akkor Bordoival közösen (és az egész Staff-al) feszült figyelemmel várjuk a megoldásod az aprók pontozásának jobbá tételére.

    (valamint egyből egy elgondolást is, hogyan lehetne leprogramozni a dolgot php-ben :) )

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • orkester

    senior tag

    válasz ppenta #50 üzenetére

    Szia!
    Olvastam, amiket írtál a másik topikba. Arra reagálnék, hogy a piros pontos részleget igen sokan használják. 4 nap alatt kb. 200 hozzászólást kellett átnéznem legutóbb. Ha csak az érdekel, hogy gyorsan megnézd kiben bízhatsz meg és kiben nem, akkor arra teljesen megfelel a fekete lista és a Ph megbízhatósági oldal is. Ha részletesen szeretnéd látni ki, miért kapott feketét ill. pirosat akkor a topikokban rákeresel az illető nevére (balra fent gyorskeresés) és már olvasgathatsz is. Azt meg ezek után teljesen szubjektíven megítélheted, hogy üzletelsz-e azzal, aki 50Ft-al károsított meg mást, vagy aki 5E-el.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

  • hcs0924

    tag

    válasz ppenta #50 üzenetére

    Kedves Moderátorok!

    Segítségeteket szeretném kérni a következő ügyben:

    Váki felhasználó jelentkezett Huawei P20 lite hirdetésemre.

    A készülék megvételéről megállapodtunk,ezt követően 07.11-én, a Köki bevásárlóközpontban találkoztunk 16:15 perckor a Tesco előtt. A fiatal srác édesapjával érkezett a helyszínre. A tökéletes állapotú készüléket nagyjából 10-15 percen keresztül nézegették, próbálgatták. A kártyámat is benne hagytam és biztattam őket, hogy minden funkcióját bátran próbálgassák. Egy minőségi tokban, megtisztítva adtam át a készüléket, amiből több alkalommal ki is vették. Miután mindent rendben találtak, a srác édesapja átadta a készülék előre megbeszélt vételárát hiánytalanul és elbúcsúztunk.

    16:59-kor üzenetet írt nekem, amiben kifejtette, hogy mikor hazaértek észrevették, hogy a kijelző tele van karcokkal, több kicsivel és egy naggyal is.

    Mai nap léptem be hardverapróra és üzenetét látva számon kértem, hogy mégis ezt miért nem vették észre a helyszínen?

    Mai napon 8:04-kor már azt írta, hogy az átadás után bement egy ékszerüzletbe és ott látta, hogy a telefon karcos.

    Nemrég újabb üzenetet kaptam, most már a kamera körüli terület is kopott szerinte.

    Minden üzenetével egyre nő az esztétikai hibák száma, lassan egy nap leforgása után. Az üzenetek tartalma, ahogy itt leírtam pedig elég ellentmondásos.

    Majd egy nap után meg azt mondja, tudja bizonyítani a készülék állapotát, fotókkal (!!) Elmegyek én is, veszek egy telefont össze-vissza dobálom (nem mondom hogy ő ezt csinálta) majd befotózom egy nappal később, hogy karcos ?! :W

    A köki bevásárlóközpontban alig 64 ezer fényforrás alatt és mellett sétáltunk el egy padig, ahol szintén volt világítás. A vevő srác és édesapja is 10-15 percen keresztül nézegették kívül belül a telefont, valamin többször is kértem, hogy nézzék meg, tapogassák mivel büszke voltam az állapotára.

    Tisztelettel kérem a moderátorokat, hogy negatív értékelését tegyék semmissé, lassan 10 év korrekt üzletelés után nem szeretném hogy egy ilyen inkorrekt ember határozná meg a megbízhatóságomat.

    Nagyon köszönöm! :R

    Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

Új hozzászólás Aktív témák