Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz csyo #288 üzenetére

    Az rendben, hogy az ember türelmes, de ha le van egyeztetve, és emiatt jössz fel Bp-re, te sem lennél boldog tőle nem?
    És ha még nem is jön neki össze, a minimum ami elvárható, hogy az a fél keresi a másikat, aki nem tud jönni a leegyeztetett találkozóra! Nem így látod?
    A héten kedden lett lebeszélve, hogy pénteken tudom átvenni a kártyát, és ő ajánlotta a 12-13 órát, mivel én a mai napot egészben felajánlottam. Nem tudom mennyire kellett volna még rugalmasnak lennem, mikor már azt is ajánlottam, hogy elmegyek oda, ahová mondja, csak adjon egy címet. Nem adott. Pedig átadni a vga-t, és kifizetni a pénzt érte talán még egy perc sincs. És hogy egy egész nap, ha a helyedbe mennek, nincs egy perced átadni a vga-t, ezt én nem hiszem el! :Y
    Kell, vagyis már csak kellett volna az a vga, de azt se várja el tőlem senki, hogy hetente felrohangásszak 130 km-ről egy "talán ma tudunk találkozni dolog miatt". Ha meg fix a dolog, és már rég le van beszélve, akkor tessék magát ahhoz tartani az embernek.
    Nem így látod? :F

    Ha én vhová nem tudok odaérni, már előtte telefonálok jóval, nem várom, hogy az hívjon, aki vár rám, és azt sem tudja mi van. Ehhez nem kell különleges képesség sztem, ez egyszerű normál emberi tulajdonság, aki meg nem ilyen, az egy másik csoport, hagy ne minősítsem... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák