Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kekmen

    senior tag

    válasz whiskeys #3483 üzenetére

    Értelmes kérdésre eddig is válaszoltam, ezután is fogok, ahogy időm engedi, ez nem divat kérdése. Ajánlom neked is, hogy olvass vissza akár évekkel ezelőttig, hogy milyen hozzáállással közelítettem meg a dolgokat.
    Az meg, hogy ki voltam, és ki vagyok nem igen tartozik ide, mindenki eldönti maga, hogy egy senki vagy valaki, igazából teljesen mindegy, én sem itt élek.
    A probléma abból adódott, hogy ha feljön ide egy teljesen laikus ember, aki bérelni akar és elolvassa az utolsó 8-10 oldalt, kaphat olyan fals infókat, ami alapján dönt. Bár igazából ez nekem nem fáj, de ha segíteni próbálunk ne úgy már, mint a sportszeletes fickó. Csak hogy Imi példájával éljek és javítsatok ki, ha nem így volt, de néhány hete bérelt egy Feral csomagot és fél nap (1 nap?) után visszamondta, mert gyenge és persze meg is osztotta velünk. Sorolhatnám még a példákat, mert volt egy pár az utóbbi időben. Lelkes, vannak jó írásai és építő jellegű dolgai, de ezt a túlbuzgóságot sosem szerettem. Ennek adtam hangot tegnap, nem biztos, hogy a megfelelő stílusban.
    Az javasolnám, hogy térjen vissza lassan a topik az eredeti medrébe.

    "Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

Új hozzászólás Aktív témák