Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz Kekmen #3429 üzenetére

    Az én vagyok valószínű. Eddig tartott szerintem a tesztelgetés mert már nagyon elszálltam az erre való költekezéssel. Most döntöm el melyik marad és azt használom már végleg.Amúgy a jaguar csomagot használom .
    De a lényeg, hogy jó szerver amúgy! Három kliens közül lehet választani ( rtorrent ruttorentel, deluge, transmission) és telepíteni de bármikor lehet uninstallálni is.Még lehet ezen kívül is telepíteni alkalmazásokat. Én a ruttorrentet használom ami eddig jól működik kivéve azt, hogy nagyon ritkán jön be a webui! Ez nagyon idegesítő de a transdroid mindig csatlakozik és és jól működik így azzal tudom használni. A sebesség nincs olyan jó mint feral-nál de azért jó. Letöltés volt már 200 MB/s is de hamar visszaesik 50 körülire, de volt olyan hogy valamiért nagyon lassan töltött le pedig sebesség volt mert a Speedbox.li ugyan azt letöltötte pillanatok alatt . A feltöltés 96 MB/s volt eddig a legtöbb de azt már négyszer is elérte mióta használom. Ami az igazi erőssége amiben veri a Speedbox.li-t és a feral-t is, hogy sokkal tartósabban seedel jól! pl ma egy hetes torrentet is seedelt 66 MB/s-el és átlagban mindig megy 16-20 MB/s-el úgy is ha már régebbi torrentek vannak és a speedbox.li és a feral alig seedel . Teszteltem úgy, hogy ugyan azokat a torrenteket futtattam egyszerre a feral-on az ultraseedbox-on és speedbox.li-n (mindhárom ruttorrentel) és az ultra szanaszét verte a mezőnyt (általában 2-3-szor többet seedelt vissza)! Tegnap a feral-nál váltottam deluge-ra és azóta megfordúlt a kocka és a feral veri kb ugyan így! Most még azt akarom kipróbálni, hogy az ultrával is átállok csak deluge-ra (az mindig bejön és sosincs probléma vele) és úgy eresztem egymásnak a feral-al.Ja még annyi ,hogy van adatkorlát de az 100 tera szóval tuti nem fogy el . Még eddig nem tudom melyiket válasszam. Majd még írok róla. Bocs kicsit hosszú lett .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák