Keresés

Aktív témák

  • steve@prhw

    őstag

    válasz steve@prhw #6 üzenetére

    Az sms alapján van remény, de nem lesz egyszerű... Ez a maximum, amit kaphattam, de már nem bízom magamban...

    Anno Sipi írta: ...rájöttem, a Biblia alapján mi is lehet igazából a Pokol. Nem tüzes baromkodás. Sokkal egyszerűbb: A lelked, az érzelmeidet, érzéseidet betenni egy olyan helyre, ahol nincs tér és idő, nincs semmi és senki.

    Rohadtul igaz. Olyan, mintha kicsit lebegnék, mindenki és minden idegesít... Poénos volt ilyen hangulatban levezetni 1000 km-t... Legalább kiderült, hogy van őrangyalom...

    Még az állásinterjú lenne világszenzáció így... Tutira motivált, megbízható, rendszerszemléletű ember benyomását kelteném... Végülis cégvezetőként én is egy nagydarab hulladékra bíznám a leendő munkát. OKOS. Remélem, mire behívnak valahová, alakulok kicsit, különben csúnya menekülésbe fognak még néhány év múlva is, ha meglátják a nevem...

    És még mindig az fáj a legjobban, hogy megbántottam ŐT. Ez most önsajnálat? Vagy Ősajnálat? Ez van, ilyen vagyok... És talán ami jobban bántotta, hogy az egészet nem úgy reagáltam le, hogy cicám, ne törődj vele, gondolj a szép dolgokra, vakuljakmegúgyszeretlek. De amikor tényleg azt éreztem, hogy már semmi nem lesz olyan... Persze, aztán Ő is belátta, ezután óhatatlanul az lesz az első reakciója, hogy ezt csak azért teszem, mert...

    És hogy csak egyszer mondtam, hogy sajnálom. Most akkor tíz sajnálomnemeztakartam mentesít? Esetleg tizenkettő kell? Azt hittem, logikusan belátja, de ebből ugye megint csak az jött, hogy nemisszeretsz. Ilyenkor mit lehet tenni? Ordítani? Röhögni? ELCSESZTED. Hiába dugod vissza a tápot, a rendszer maximum kritikus hiba után helyreáll, de még ez sem biztos...

    Jó éjszakát, irány pihizni. Még szerencse, hogy ha már elaludtam, akkor nem riadok fel...

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Aktív témák