Aktív témák

  • steve@prhw

    őstag

    Jáááj... Melóhelyen szól a Dunabajusz rádió, időnként marhára idegesít. Ha egy szám bejön a népnek, akkor azt addig kell játszani, amíg kiütést nem kap tőle mindenki. Csak olyan számokat játszunk, amelyek külföldön/más, kisebb rádióknál befutottak, azokkal biztosan nem lehet bukni. Ennek folyományaként kb. 5-6 hónap késéssel érkeznek hozzánk a ''friss'' slágerek, de ez nem baj. A baj az, hogy dölgik a nyulunk...* Most meg itt vonyított két ütődött valami z-kategóriás autóreklámban. Komolyan poénosnak tartja ezt valaki? Én heveny ingerenciát érzek, hogy nagyon messze dobjam a készüléket... A TV-zésre szerencsére soha nem szoktam rá, manapság 1-2 sorozatot meg a Forma 1-et nézem, ha van időm, 'oszt kész. És a Megasztár elődöntőket. Habár elgondolkodtam, érdemes-e... A Ghostból az Unchained Melody-t például már kínkeservvel hallgatom, mióta az a fiatalember ''Zábó-Imre-edition''-ben elvernyákolta teljes beleéléssel...

    *Régi vicc jutott eszembe, még az átkosból:
    Mórickáék Az ember tragédiáját tanulják magyarból, a tanárnő igyekszik alaposan kikupálni a gyerekeket, mert tanfelügyelő érkezése várható.
    -Ki tudja megmondani, mi is az a tragédia?
    Móricka ezerrel a hátsó padból:
    -Otthon döglik a nyulunk!
    -Neeem, Móricka, ez nem tragédia. Ez baj, de nem tragédia. Tragédia például az lenne, ha repülégéppel lezuhanna az egész Központi Bizottság.
    Gyerekek rágódnak az elmondottakon, megy tovább az okosítás. Másnap tanfelügyelő érkezik, hátra beül. Tanárnő biztos a dolgában, hiszen megvolt a felkészítés. Fel is teszi a kérdést:
    -Ki tudja megmondani, mi is az a tragédia?
    Móricka persze lelkesen válaszol:
    -A tragédia az, ha az egész Központi Bizottság lezuhan repülőgéppel.
    Tanárnő megnyugszik, ám Móricunk folytaja:
    -DE nem baj, baj az, hogy döglik a nyulunk.

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Aktív témák