Aktív témák

  • steve@prhw

    őstag

    Lezajlott az esemény, finom volt a kaja... Kollégák hazaindultak, én meg üldögélek a gép előtt.. Rohadt lassan telik az idő... Megiszom mindjárt az ötödik kávémat, és várom a ''meló'' végét...

    Azt hiszem, passziánszozom egyet. A világ legjobb játéka. Már kb. 4 éve nem költök a gépem fejlesztésére, időm úgysincs játszani.. Illetve ha van, akkor sem annyi, mint régen. Eh, fősuli alatt előfordult, hogy felkelés, kávé, reggeli után pizsiben beültünk játszani, és este keltünk föl a gép elől. Viszont akkor már pislogás nélkül végignéztem a híradót...

    Ennek vége. Sem kedvem, sem időm játszani, és minden fillért sajnálok, ami hülyeségekre megy el. Néha már túlságosan is, kicsit átestem a ló túloldalára... Lehetséges, hogy tényleg nem vagyok képes semminek sem örülni? Tényleg mindenben a kockázatot látom? Sokszor tényleg úgy érzem, így van. Viszont tökéletesen boldog vagyok, ha átöleljük egymást Kedvesemmel, egyetlen vágyam az, hogy mindenki hagyjon békén bennünket... Csak sajna a világ nem ilyen...

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Aktív témák