Aktív témák

  • steve@prhw

    őstag

    Túlvagyok a 4. kávén, és a vérnyomásom (szokása szerint) még mindig a béka s@gge alatt van. Ez sem teljesen normális dolog, 178cm / 95kg-s paraméterekkel ~115 / 75-ös vérnyomás... 120 fölött már extrém magasnak számít nálam... Ennek köszönhetően masszív (és szinte állandó, főleg ha nincs mit csinálnom) fejfájás.

    Tavaly már kivizsgáltattam magam, semmi. Pedig egy tálca vért levettek tőlem, annyi vizsgálat nincs is, amennyit megkért a dokinő (talán még terhességi tesztet is csináltak ??). Persze maszekban mentem hozzá, és láss csodát: általam megadott időpontban mehettem mindebnhová. Tehát labor negatív, koponya MR negatív (ezt mindenképp szerettem volna megcsináltatni az előzmények tükrében...), szemészetileg minden OK, egyedül a fül-orr gégésznek tetszettek meg a manduláim, és erős ingerenciát mutatott azok elidegenítésére. Tavalyi nyaram programja volt... Végülis megérte, mert előtte gyakran előfordult, hogy reggel rosszul édredtem, délre már ~40°-os láz, egy hét szenvedés. Azóta semmi (kopp-kopp)...

    De a fejfájásom megmenekült. Erre mondta a dr, hogy kevés folyadékot iszom, ha 3 liter után is fáj, akkor igyak 4-et... Persze... Beépített vízműtelep... Szökőkút... Esetleg mobil WC?

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Aktív témák