Aktív témák

  • steve@prhw

    őstag

    Király. Egyre inkább úgy tűnik, hogy ezt az egészet az édesanyjának köszönhetjük... Hozzá költözött el válás után. Akkor persze én voltam a jófiú, mert kvázi a segítségemmel kiszabadult a házasságából. Aztán, miután kiszabadítottam elsőszülöttjét a gonosz fogságából, úgy gondolta, hogy ideje mennem...

    Soha nem akartam Kedvesem ezzel traktálni, de nagyjából tisztában voltam a mama véleményével. Különösebben nem érdekelt, csak ilyen helyzetben ne várja el senki, hogy jópofizzak vele. Veszekedni sohasem szerettem, így inkább kerültük egymást. Viszont -úgy látszik- a háttérben keményen megdolgozta a lelkét Szegénykémnek. Hogy lehet valaki ilyen? Ahelyett, hogy melléállna, hogy segítené (látszólag megteszi, mert a látszat ugye a legfontosabb), még belerúg néhányat. Számomra ez a nem normális dolog...

    És mindig, mire belekezdtünk volna valamibe, hirtelen változott Kedvesem véleménye... Mire összebútoroztunk volna egy albiban, mire vettünk volna egy lakást, mire belekezdtünk volna egy építkezésbe... Egyre inkább körvonalazódik bennem, hogy mi miatt (illetve ki miatt)...

    Mindig mondta, hogy Ő meghallgatja édesanyja véleményét, de a döntését nem feltétlenül befolyásolja. Ezt azonban maximum magának tudja bemagyarázni. Mert ha dolgoznak rajtad szorgalmasan, akkor egy idő után már magad sem tudod, mit akarsz...

    Mocskosul ironikus az élet. Kegyetlenül ironikus. Mindig attól tartott, mit szólnak az én szüleim az egészhez, az elején rávett, hogy titkolózzam előttük, mert hülyének néznének / kiröhögnének / kitagadnának... És semmi. Édesanyám teljesen elfogadta a helyzetet, apu kicsit másabb, csak annyit mondott: Fiam, a Te dolgod., tudtam, hogy nem feltétlenül lelkesedik, de mára már elfogadta a helyzetet. Szerintem ez a szeretet. Hogy nem akarnak megváltoztatni, elfogadják a döntéseimet (persze a nagyon nagy marhaságoknál azért Ők is szólnak), és ha elesek, megütöm magam, akkor felsegítenek, nem rúgnak belém még kettőt a rend kedvéért.

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Aktív témák