Aktív témák

  • steve@prhw

    őstag

    Nővéremet megfűztem, hogy készítsen már rólam egy digitképet. Álláspályázathoz. Röhej. Infómérnöki pozícióban ez miért olyan lényeges? Személyesen kell kergetni a vírusokat?

    Meg egyébként is, ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy behívjon, akkor mit fog neki mutatni az a kb. 6x5-ös kép? Lehet, hogy csak én nem értem.

    Korábban dolgoztam egy iskola titkárságán. Oda is jöttek álláspályázatok, soha nem kértünk képet, volt, aki küldött. Hávazze. Mondjuk gyermekfelügyelőnek ideális lehetettek volna, némelyik úgy vicsorgott, hogy még a legmegátalkodottabb (ötször rontottam el ezt a szót...) kölyök is nyüszítve húzott volna a sarokba. De élőben nem tudtak ilyet produkálni, úgyhogy még erre sem jó...

    Ma a külső telephelyes meló közben meghalt a pesti háló. Király. Hogy miért mindig velem fordul elő ilyen? Múltkor lementem gépet újrahúzni, erre a vadiúj 4163b-s LG-vel írt dvd hibás volt. Ghost ~40%-ig megy, aztán kész. Röhej. Írás sikeresen végetért (mondjuk adatellenőrzést nem kértem, ez tény), az adatterületet jobban megnézve azonban volt egy 2 mm-es eltérő színű csík...
    Hozhattam fel a gépet, másnap meg vihettem le... Úúútálom a számítógépeket. Lehet, hogy így kellene hívni őket: számító gépek. ALJAS, DÖG, számító gépek.

    Lassan esti sms-váltás, aztán irány sunyni.

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Aktív témák