Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz kíváncsi #385 üzenetére

    Eloszor is azt a szot, hogy ''neger'' azt felejtsd el, ha amerikarol beszelunk...
    Fekete, afro-amerikai vagy feka. Ha egy feketet le negerezel vagy leniggerezel, azt nem igazan fogjak toleralni, foleg a primitivebb fajtak.../Egyebkent ezert is megb@szhat a torveny.../
    Nagyszazalekuk normalis es nem kotoszkodnek, es ez sem igaz hogy kevesebb penzt keresnek mint a feherek (gondolom ugyertetted, hogy egy helyen dolgoznak, mert persze egy feher ugyved tobbet keres, mint egy fekete takarito. Forditva is igaz, egy fekete ugyved joval tobbet keres mint egy feher klotyo-tisztito...) Egyaltalan nincs megkulonboztetes, ez teves. Amelyik munkahelyen barmilyen faji megkulonboztetesben reszesul egy fekete, a torveny azonnal intezkedik es megbuntetik a ceget kemenyen...

    Amugy most kezdtem az egyetemet, de heti 5napon estenkent egy hotelbeli barban vagyok barpultos :D
    Egyebkent a fizetesem valtozo, amikor szezon van akkor van hogy osszejon havi $4000, de van ugy pl januar februar, amikor alig vannak a szallodaban, akkor lemegy akar $1600-ra is. Egyebkent atlagban 2500-3000 dolcsi korul van a havi fizum.
    Egyeb kerdesek?
    Oh igen, a gyilkossagokrol annyit, hogy szerintem ha az emberek aranyat nezzuk, akkor Mo.-n is van ennyi gyilkossag, ha nem tobb...


    [Szerkesztve]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák