Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pipi85

    csendes tag

    Sziasztok,

    Ha jól értettem ha amúgy is tv + internet (500 cb-al) + telefon előfizetésem van lehet kérni a horizon box lecserélését. Mi ezt nagyon szeretjük, ha éppen nem rossz (újraindítás segíteni szokott általában) a visszanézhető adások miatt. Ahogy olvastam ezt tudja a voda box is.

    Pár kédésem lenne:
    - ezt ugyanúgy csatlakoztatják mint a horizon boxot, koax + lan?
    - aki lecseréltette, megbánta, vagy jobb? (gondolok az adás minőségére, visszanézhetőségére.. engem nem zavar a több távirányító, az sem, hogy zárt android, tv tudja a többi appot ami kell)
    - gondolom horizon go fiók megszűnik, viszont vodafone alkalmazás használható, erről is érdekelnének a tapasztalatok...
    - ez az új box is sokszor csak újraindítás után működik rendesen? (amúgy nálunk ez valúszínű azért volt a régivel, mert az internet később "éledt" fel mint a koax és ez a szerencsétlen box meg nem tudott utána korrigálni a hálózatot mikor helyreállt.. szintén akkor vettem észre hogy "elveszett" a box, ha megszakadt picit az internet.. és utána újraindítás 99%-ban orvosolta, mert gondolom akkor új hálózati indformációkhoz jut..)

    Köszönöm előre is a válaszokat! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Pipi85

    csendes tag

    Sziasztok,

    Tanácsot kérnék:
    Jelen pillanatban 500 net + tv + telefon (mert kötelező, amúgy nem kellene), előfizető vagyok a yodánál. Ez 6299 Ft volt sokáig, de pár hónapja lejárt a hűség. Ekkor elkezdtek 200 Ft-al emelni pár havonta. Így lett jelenleg 6728 Ft-ot fizetek havonta. Felhívott egy ügyintéző pár napja, hogy ha nem kötök hűséget még fognak emelni.. Illetve horizon go alkalmazás szeptemberig megszűnik + a box is csak az éppen futó programokat fogja mutatni, ezért váltsak Vodafone boxra, ami + 500 havonta.

    Ha én kötnék mos MyUPC oldalon hűséggel a profilomban ilyen csomagot az 7790 lenne, ha accountom nélkül teszem (kijelentkezve), az 6290 (gondolom az új belépőket, hogy ide csábítsák).

    Van valami megoldás, hogy ne a magasabb árat fizessem? Van a házban konkurencia is, viszont a csatornakínálat szimpatikusabb itt, úgyhogy nem tervezek váltani, ha nem muszáj.. Majdnem 8k-t nekem ez nem ér, kb csak az NFL szezonban nézek tv-t + szökőévente egyszer..

    Illetve ha valaki járt így, lemondás után hány nappal számítok új belépőnek, hogy a kedvezményes árat kapjam ismét?

    Válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák