Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz tibitabbi #67353 üzenetére

    Nekem meg pont az volt a tapasztalatom, hogy CB wifije katasztófa. Jó erős a jel, persze, de ingadozik a hátsó szobákban, és laggol (bárhol, ugyanabban a helyiségben is), egy csomószor az volt, hogy fél perceket kellett várni, mire bejött a kért oldal. a barátnőm hisztizett, hogy nem tudod skype-olni az ügyfeleivel küldföldre, mert nem látták egymást, és szakadozott.
    Vettem egy új routert, és ég és föld a különbség, minden egyből történik, hasít az egész. De előtte egy picit visszaraktam a 7 éves 1043-at, és még az is sokkal de sokkal jobb volt, mint a CB.

    Szóval mindenkinek ajánlom, hogy rakja modem-módba a CB-t és szerezzen saját routert.

    ---------------------------

    Ami pedgi a TV-adást illeti: akinél kockásodik, ott rossz a jel. Nálam is ez volt, de mióta a nyáron megoldották a jel-problémát, azóta minden adónak nagyon szép a képe, nem csak a HD-adóknak, szerintem az SD-adók is nagyságrendekkel verik mondjuk a mindig TV SD adóit... szóval egész jól működik a felskálázás.

    Persze van bajom a tv-adással is, ti. hogy a jelzett feliratok az úristennek sem működnek a legtöbb adón (csak a halláskárosult) ha netán eredeti hanggal, felirattal néznéd a filmet, illetve időnként nem működik a horizon go, de ezekkel együtt lehet élni.

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák