Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabogabor10

    veterán

    válasz kabelmania27 #46911 üzenetére

    Igen, pont ezért tartottam meg a kártyát is, "benyelve" egy ideig a 2. médiaeszköz felárat.
    A képminőségnél nem nagyon veszek észre különbséget ugyanazon képbeállítások mellett. De lehet észreveszek majd, ha még jobban koncentrálok. :D
    A csatornaváltás lassabb a TV esetében kb. 2 másodperccel. Ami azért elég jelentős. Meg is lepődtem, milyen gyorsan vált csatit a box.
    Te, ez nehéz döntés lesz. :)

    Az még király dolog a boxnál, hogy Horizon Go-ból tudok rögzítést beállítani, és ez tényleg működik is. A távirányítás is működik. Az is jó dolog, hogy 2 tuneres, és az is, hogy a felvétel része és a timeshift is zökkenőmentesen működik. Az viszont nem, hogy egyidőben 2 műsort nem tud felvenni, ha ki van kapcsolva a box, ezt itt már mások is írták. Nem egészen értem. És ez a GUI...komolyan szinte bántja a szemem. Szomorú vagyok, hogy ezt a boxot így elcseszték ezzel.

    Szóval az a helyzet, hogy ha akarom az extra funkciókat, kénytelen leszek elviselni a felületet. És nem tudom, hogy így is akarom-e ezeket a funkciókat. A legideálisabb az lenne, ha megtartanám a boxot és a kártyát is, de 1550 Ft-ért azért kicsit luxus lenne.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Új hozzászólás Aktív témák