Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pd

    tag

    válasz club1 #15342 üzenetére

    Értem. Csak akkor az a furcsa, hogy ezek szerint, mivel a UPC meg tudja határozni, olcsóbban kapja a csatornákat. Ezzel szemben mégis úgymond "bünteti" azokat, akik több készüléken is szeretnének digitális adókat nézni. És hát, most ahogy megnéztem, le vagyok maradva, mert nem +500 a plusz mediacard/mediabox ára, hanem +890. Ha meg netán van olyan elvetemült az ember, hogy két tévén is akar HD adást nézni, akkor meg csenegessen +1.550-et a HD opció 1.000 Ft-os alapdíján felül.

    Na most a Gold 82 digitális csatornája ×20 Ft az még mindig csak 1.600 Ft többlet, ha ugye drágábban vennék a csatornákat.
    A jelenlegi 23 HD csatorna ×20 Ft pedig nincs 500 Ft, és azért alapban fizet egy 1.000-est az ember.

    Már ha minden egyes csatorna minden egyes előfizetőnek egy 20-assal többe kerülne. Már nem azért, de szerintem 100-ból 80 ember fizetné a nagyobb alapdíjat. Plusz nem érezné magát mindenki lehúzva, aki több tévén nézi az adást.

    Hát nem tudom, jól számoltam-e, de azért ez erősen a lehúzás kategória, pláne hogy a választási lehetősége sincs meg az embernek (eléggé régi tévéadó-hatása van a dolognak, de lehet, hogy csak én vagyok eltévedve).

    (#15346) mate3553: A kábelt egy elosztóval most is áthúzhatja bárki a szomszédba. Nálam is volt, hogy 3 tévére volt elosztva, az már tök mindegy. hol van az a 3 (pláne panelban).

    Azt meg látod, nem tudom, mibe kerül egy-egy ilyen eszköz, elképzelhető, hogy átlag felhasználónak tényleg nem érné meg. De attól még felajánlhatnák a választási lehetőséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák