Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz Katicza #105352 üzenetére

    Én pont ma futottam bele ebbe sajnos nincs saját beüzemelés, mindenképpen két technikus kell hozzá, akik öcséméknél is 2 óra hosszan keresztül állítgatták a jelszinteket állítólag nagyon érzékeny a gigabites net a jelszintekre(ezt mondták technikusok az öcsinek).
    Hozzám kijöttek szobám be van pakolva fullra, felújjítás így nem tudtak bejönni, mondom adják ide majd én beüzemelem, de nem, nem lehet, főnököt felhívták, megtiltotta, így mint akik jól végezték dolgukat elmentek, arra hivatkozva, hogy rendeljem meg postával saját beüzemelésre, persze utólag derült ki, hogy ez nem lehetséges az ügyfélszolgálatos szerint, mert kábelezni kell hozzá. Ezt mondta. Na ez mit jelent az rejtély... :U Nálam kb. 4 éves a bekötés 500-as ConnectBoxszal, jelszintek kabelmania27 szerint is okék. De a Voda nem engedi, hogy magad telepítsd. :O Persze előtte minimum három! 1270-es ügyintéző mondta, hogy van saját beüzemelés, közöltem is az utolsó hölggyel, hogy írassák be őket fejtágításra, hogy ne beszéljenek legalább hülyeséget! ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák