Új hozzászólás Aktív témák

  • old gray

    addikt

    válasz Ferdzsoo #5001 üzenetére

    Attól függetlenül is >100FPS-t kellene kapnod. Tény: nagyon kevés a 2,8GHz a 4870-hez, kellene egy 3,5GHz körüli E6xxx/E8xxx.

    Nálam viszont a hanggal vannak gondok. Egyre durvábbak! Eddig csak a sandstorm nevű VCTF pályán ment el néha a hang, ekkora a játékot újra kellett indítani. És mint v.mi betegség, egyre több helyen, egyre gyakrabban jelentkezik. Néha már a főmenüben is elkezdi, recseg hang, pillanatokra megakad, mintha laggolna a képhe hasonlóan. Van úgy, hogy az egész gépet újra kell indítani, mert windows alatt is kussba marad a gép. Ez miatt vettem egy X-Fi Gamer-t, de u.az a helyzet vele mint az alaplapi hangkarival. És a plusz poén, hogy 2 ismerősöm is mondta: tönkre fog menni ez miatt a hangkártya, ők is így jártak. Mondjuk ez érdekes kijelentés, mert nehéz elképzelni, hogy egy rosszul megírt game miatt egy hardver tönkremenjen.

    Erre segítsen v.ki megoldást találni. Amikor a játékot teljesen újratelepítem, akkor ok... egy ideig. Az UTComp vagy v.melyik mutator nem lehet a hiba forrása?

    EdgR: tegnap mi volt veled? Írtál, hogy menjünk lőni, én válaszoltam, hogy ok, csak még telón beszélek, erre b.sztál reagálni, majd eltűntél. :U

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák