Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz james001 #688 üzenetére

    Màr csak 2-3 online-os tròfea hiànyzik és megvan a platina.
    Amit írsz tròfeàt,peaceful resolution,nekem az egyik legkönnyebb volt. :-)
    Moderate szinten kb. 4x haltam meg.Egyszer nem tudtam hirtelen,hogy merre tovàbb,3x meg lezuhantam.Azon kivül sima ügy volt.
    Ami viszont nekem igen nehéz volt,az a best score.
    Majdnem egy òràm ràment.Màr ott tartottam,hogy megkérlek téged,mert nekem egyàltalàn nem megy.Persze nem ingyen.. :-)
    De aztàn meggondoltam magam,mert ùgy gagyi platinàzàs lenne.
    Most van még 2-3online,get in the game,ebből màr csak két meccset még megcsinàlok és kész.
    Trials by fire,ez ugye amikor a trial-okat kell megcsinàlni.Az első harmad majdnem kész,de nekem nehéznek tünik. :-/
    Nagyon nehéz összegyűjteni a megfelelő pontokat. :-// Mit kellene bennük csinàlni?A szintet ugye moderate-on kell hagyni.
    Vmint a friends forever tròfea.Na erről semmit nem tudok. :-/ Mit kellene ebben majd csinàlni szerintetek??
    Ha van kedve vkinek multizni írjon nyugodtan! :-) Ha vki később olvasnà ezt az íràsomat akkor is,nekem ez a jàték is megmarad.

    Ja,jàték.Szerintem egy Hatalmas alkotàs lett!Szinte hibàtlan jàték!!Javítottàk benne az előző részek aprò mozgàshibàit tanulhatna az ubisoft az assassin creed részekkel,bàr a syndicate màr talàn nem volt annyira...
    Hangulat,jàtékmenet,fejtörők,Grafika(!!!),az egész jàték felépítése mind-mind hibàtlan!!
    Az előző részek is tényleg nagyon jòk voltak,de ez a 4. rész...méltò folytatàs.Örülök,hogy a szobros kiadàst vettem meg.Azt viszont sajnàlom,hogy skòtoskodtam és kb.6e Ft. miatt "elbuktam" a kulcstartòt+pòlòt.Ipon-tòl vettem előrendelve akciòban kb.32e-ért. :-/ Vmikor pòtolom.

    Szerk.: De,hogy egy kis -szàmomra- negatívumot is írjak: talàn az emerek szeme egy picit fura :-) +én hiànyoltam belőle a több egyedüli màszkàlàst.Szinte mindig volt tàrs.
    Persze ezek csak szőrszàl hasogatàsok. :-)
    Aki még nem pròbàlta,mindenképp szerezze be,kötelező vétel. :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák