Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erneszto

    tag

    Sziasztok!

    Nekem is megérkezett a Zero-m.
    Nagyon vártam már hogy megjöjjön, mert majd 2 hónapot vártam rá.
    Úgy nézett ki minden rendben van a készülékkel -persze az első volt hogy frissítettem 3.03-ra az fw-t,
    majd reseteltem ahogy ajánlott.
    Összességében elégedett lennék a készülékkel.
    Pozitív dolgokat nem sorolok fel mert nagyrészt csak ilyen véleményem van róla.
    Ami negatívum az a készülék hangminősége, melyet meg is értenék a készülék vékonysága miatt.
    DE hogy még igényesebb fejhallgatóval sem elfogadható a készülék hangja, nem beszélve arról, hogy a fejhallgató kimenet torzításmentes teljesítménye kifejezetten alacsony, nem is volt még ilyen gyenge erősítése egyetlen telefonomnak sem. Az előző készülékem (LG 4xHD) köröket ver rá ilyen téren.
    Ez elég szomorú a tervezőkre nézve.
    Tehát aki szeretné használni rendszeresen zenehallgatásra az előtte próbálja ki mindenképpen.
    Ami még negatívum az a rezgés "erőssége" ami inkább gyengesége.

    Viszont a problémám amiért írok.
    A készülékkel nem tudok telefonáli, mert hívás közben és még néhány esetben, nem aktiválódik a mikrofon a készülékbe tehát én hallom a másik felet ő viszont csak némaságot.
    Nem mikrofonhibás, mert videofelvétel és hangrögzítés esetén tökéletesen működik a mikrofon.

    Próbáltam már a 3.05 fw-t. Resetelni, de semmi változás jelenleg headset-el használom.
    Esetleg tud valaki erre mondani valami megoldást, vagy küldjem vissza Kínába?

  • Erneszto

    tag

    Előzőekben volt kérdés a Bluetooth kapcsolatról
    Szóval a bluetooth kapcsolatról csak annyit mondanék, hogy az enyémen muszáj voltam használni, mert a mikrofonom rossz volt és így nem sok más lehetőségem akadt ha telefonálnom kellett ezért a jól bevált blues headset-emet használtam (volna).
    Szerencsétlenségemre azzal is volt gond úgy az esetek 90 %-ában, mert ha éppen a zsebemben volt a készülék és mozgott akkor folyamatos akadozással működött a hangátvitel.
    Az esetek 10 %-ában jó volt ha letettem az asztalra és meg sem közelítettem. :D

Új hozzászólás Aktív témák