Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz gyűrű #78 üzenetére

    Nem értelek. Ha ennyire gyűlölöd ezt a telefont, akkor mi a francnak kommentelsz ide? Roppant bosszantó ugyanis Tőled mindig arról olvasni, hogy milyen szart is rendeltem. Vagy valamelyik rivális telógyártó beépített ügynöke vagy? Ne vedd el a kedvét az érdeklődőknek/megrendelőknek!

    Pl. ati3738-nak pl. VAN és ő - ha jól látom - meg van vele elégedve. Az enyém meg már az üzletben van, ahonnan rendeltem. Ma kaptam infót, hogy 1-2 nap múlva nálam lesz és az eladónak is nagyon tetszik - elmondása szerint.

    Tudod, amikor átveszem a sajátomat, akkor majd 1-2 heti/havi mindennapos használatot követően én eldöntöm magamnak, hogy jó "bótot" csináltam-e, vagy sem. Az pl. hogy nincs benne NFC, 4G/LTE, vagy éppen értesítő LED, az mióta HIBA? Max hiányosságnak nevezném. A gyártó - valamilyen üzletpolitikai célból (pl. alacsonyabban tartható ár a cég jobb és hatékonyabb bevezetése érdekében) úgy döntött, hogy ezeket nem építi be a készülékbe. Talán majd egy soron következő csúcsmodellbe beleteszi. Mivel engem azonban ezek hidegen hagynak - hisz, ha nem hagyna hidegen, akkor nem ezt a telót venném - így ezt nem vagyok hajlandó hibának venni... Benne van viszont - ami nekem fontos - az alu-magnézium ház, a GG3 üveg, a S-Amoled fullHD kijelző, egy jó kamera. (Igen, jó. A legjobb kamerával is lehet szar képet csinálni. A videón nem látom mellette mondjuk az iPhone 6 (8 megapixeles) kamerájának, vagy akár a SGS5 kamerájának összehasonlító tesztjét ugyanarról a témáról, hogy azok mennyivel szuperebb képeket lőnének... Lehet, hogy semmivel se különbet.

    De pl. még az értesítő LED hiányát sem tartom fontosnak. Hisz annyi üzenetet kapok (SMS, 2xemail, Face, naptár riasztások, stb., hogy a mostani Y300-asomon is szinte állandóan villog a LED. Tehát úgyis mindig ellenőriznem kell, hogy mi jött... Egyébként meg app is van rá - tudom, eszi az akksit.

    Szóval, csak azt kérem, ha már köztünk vagy, akkor ne legyél ennyire negatív. Majd, ha már számos felhasználó napi szinten használja, és kiderülnek a VALÓDI gyengéi (pl. hardver hibák, túlmelegedés, felrobbanó gyorstöltő, gyakori lefagyások, random restartok, stb ((ugyanis EZEK valójában a hibák szerintem)), és Neked is lesz egy ilyened, amiről rossz a véleményed, akkor nem bánom, ha Te is ecseteled ezeket. Építő jelleggel/okulásul a többieknek. De ez addig, így, csak szánalmas, vénasszonyos nyavalygás inkább. (Visszamondtam a megrendelésemet, mert a szomszédtól úgy hallottam, hogy egy kínai bal kézzel ért hozzá a gyárban és ettől recseg a bal fülhallgató...)

    Addig is, biztosan van valami ennél sokkal jobb telefonod, miért nem annak a topikjába írsz inkább?

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák