Új hozzászólás Aktív témák

  • LÉNYegtelen

    csendes tag

    Sziasztok!
    Rég olvasgatok itt ebben a témakörben! Sok apró dolog mellett 3 fő problémával is találkoztam, ami megkeseríti az életemet! Ezekre várnék remek válaszokat, ha van valaki és olyan jó arc, hogy azt megosztaná velem! Lehet, hogy már érintettétek többször is eme témát, akkor előre is sorry, de elég sok a hozzászólás, úgyhogy lehet, hogy kiestek belőle dolgok nekem!
    1. SD kártya emulált (heeee? :Y )
    2. Video fájlok lejátszása katasztrófa
    3. Szinkronizáló software?

    1. Miért nem tudok pl programokat áttelepíteni az SD kártyára? a régi XPeria Play-emen ez nem volt probléma, pedig az még egy 64 gigás kártyával sem birkózott meg! Tehát így nem tudok semmilyen filemanagerrel helyet spórolni, mert mind azt írja ki, hogy a külső sd kártya csak emulált és nem valós! ez mit jelent? hogy az életben nem leszek képes például nagy tárhelyigényű játékokból többet egyszerre tárolni a telefonomon?

    2. Vicces, de a telómon kezdetben sem volt sok videó felismerhető amit átraktam, de mostmár azokból sem ismer fel párat amit azelőtt felismert! Többször kellett törölnöm a kártyát és formatálnom és amit régebben felismert mostmár abból is szpok párral! arról nem beszélve, hogy ha azt mondhatnám, hogy vannak bizonyos file formátumok, amiket nem játszik le és ez az android rendszer ajátosságának köszönhető akkor még megérteném, de most is van olyan mp4, flv, avi, és wmv file, amit lejátszik, de akkor azokat miért hajlandó lejátszani egyáltalán? a többit, a nagy többéget meg miért nem? és mi aerre a megoldás?

    3. Talán orvosolható lenne egy csomó dolog, ha lenne hozzá saját windows-os software és lenne ami szinkronizálna? Apró kiegészítés: normálisan működő full europe navit még mindig képtelen voltam találni, mert mindegyiknek van valami hibás file-ja! tud valaki valami lehetőséget esetleg priviben, vagy akárhogy?

Új hozzászólás Aktív témák