Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Antonio #1 üzenetére

    Én is hasonló cipőben voltam egy éve kb. Annyi különbséggel, hogy én nem elsődleges gépnek kerestem ultakompaktot, hanem a tükörreflex gépem mellé. Vannak helyzetek amikor egy ilyen nagy gépet nem tud magával vinni az ember, viszont egy mini gép mindig nálam lehet.
    Nekem nem volt szükségem zoom-ra, viszont ha már zoom nélküli akkor legyen minél inkább nagylátó és a körülményekhez képest nagy fényerejü. Ennek akkor és most is leginkább a Sony U sorozata felet meg. Irtó pici aluminium ház, 2 megapixel (10x15cm-ig totál jó), 33mm, 2.8 fényerő. Tehát nekem akkor egy U30-ra esett a választásom, amit a nyáron egy U40-re cseréltem. Ez gyakorlatilag ugyanaz, csak még kisebb és már lehetett fehéregyensúlyt állítani.
    Ősszel viszont ettől is megváltam és egy Sony L1-et szereztem be. Ez ugyan drágább, de még belefér a te általad írt értékhatárba.
    Ez a gép kicsivel nagyobb csak az U sorozatnál, szintén nagyon igényes aluminum házikó. 4 megapixel, 3x optikai zoom 32mm-96mm, real-time histogram, 640x480 30 fps iszonyat jó minőségü movie mód stb.
    Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Itt olvashatsz róla bővebben:
    Bővebben: link
    Itt látam viszonylag jó áron:
    Bővebben: link
    Ha tetszik és érdekel még róla valami szívesen mondok róla még ezt-azt.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák