Keresés

Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    Nekem tetszik az új oldal. A régi nagyon hiányzik, ha most választhatnék én is arra szavaznék, de nem választhatunk. Itt jegyezném meg, hogy a hasonló érzésekkel küzködő tagok (velem egyetemben) fél év elteltével 100%, hogy ha fizetnének se akarnának visszatérni a régire, ergó csak megszokás kérdése.

    Az már most látszik, hogy sok nagyon hasznos újítást tartalmaz az új oldal, és szerintem még többet fog idővel.

    Úgyhogy én üdvözlöm az új hardveraprót, így tovább, a (hőbörgő) tagok meg úgyis megszokják idővel és szeretni fogják.

    Hogy kérdés is legyen (valószínűleg elhangzott már):

    - az új topichozzászólások jelzése javításra fog kerülni?
    - kibővített apróhirdetés nézet lesz? Olyanra gondolok mint a régin, hogy a hirdetés teljes szövegét is mutatja, nem csak a címet.

    :R

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • hito

    nagyúr

    válasz #33101952 #767 üzenetére

    Dehogy fog, csak a hőbörgés megy.

    A fő hangadók max. nem lépnek be 2 napig duzzogva és utána szépen visszacsordogálnak.

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • hito

    nagyúr

    válasz Parci #772 üzenetére

    Szerintem mi köszönjük a sok munkát :R

    Az új arculattal is az ország legjobb ilyen jellegű oldala lesz. Ilyen családias légkörben sehol nem lehet adni-venni. Nem egy taggal baráti viszonyt sikerült kialakítani, könyörgöm, hol van ilyenre lehetőség? Netán az apródon, vagy a vaterán? ;]

    A lapcsalád és a hardverapró is egyértelműen sikersztori, ennek adózva kéne véleményt nyilvánítani szerintem.

    A másik nagyon fontos dolog amit látni kéne: hol a manóba kérik ki egyáltalán a tagok véleményét és javaslatait? Sehol. Megváltozik, aztán ennyi. Mindenhol használni kell az újat. Itt még külön topicot is nyitnak a tagok véleményének, javaslatainak és nem egy közülük megvalósításra fog kerülni/került. Egyszóval: HAJRÁ! :)

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • hito

    nagyúr

    válasz olbaidhun #789 üzenetére

    Tehát nem nyilváníthatok véleményt, mert nem vagyok benne a top100 kereskedőben és "csak" 41 pozitív értékelésem van? Nem beszélj már butaságokat kérlek. Itt bárki nyilváníthat véleményt az új oldallal kapcsolatban, még az 1 napos újoncok is, és ez így van jól. De megnyugtatásodra közlöm, hogy annak a számnak amit ott látsz kb. a 10x-esét bonyolítottam már le, csak nem kuncsorgok pirosért. Sőt, utálom ha adnak, mert akkor viszonozni kell és ahhoz lusta vagyok (de mindig megteszem) :D Bár tudom, ez nem jó, mert a mi érdekünk az üzlet utáni értékelés.

    Istenem, de jó lenne majd egy év múlva az orrotok alá dörgölni az itt leírt véleményeteket. :(

    Na, kitartás mindenkinek, én tényleg nem szeretnék nagyon belemerülni ebbe a vitába, semmi értelme, jópár napig úgyis puskaporos lesz a levegő, ilyen hangulatban meg nem érdemes vitát folytatni, csak az indulat szól a legtöbbekből.

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Aktív témák