Aktív témák

  • Sasos

    senior tag

    válasz prmcsk #3026 üzenetére

    Ez akkor lenne járható út, ha a rangok nem a hozzászólások szerint lennének súlyozva. 1605-napos regisztrációval, jó pár eladással és vétellel a hátam mögött (a régi és az új rendszerben egyaránt) biza újonc vagyok. Soha nem volt velem senkinek gondja üzlet kapcsán, és biza ha olyan hirdetésbe futok ahol segítséget kérnek, akkor próbálok is segíteni. Egészen egyszerűen nem beszélgetni járok ide. Így nagy valószínűséggel 2056-ban is még újonc leszek. Akkor én ne pontozzak? Tovább megyek: Ha én nem pontozhatok, és több vevője akad valakinek, akkor kinek fogja eladni? Annak akitől várhat cserébe pontot, vagy annak akitől nem? Ezzel a megoldással a nem beszélgetni járókat, és az új, de becsületes felhasználókat egyaránt büntetnénk.
    Akkor működhetne, ha a HA rangjai külön lennének választva a lapcsalád többi rangjától, és teljesen más szempont alapján osztaná őket a rendszer. Attól, hogy a mobil arénában 350 szer hozzászólok, nem leszek megbízhatóbb eladó, mint ahogy attól sem leszek link tag, hogy nem szoktam hozzászólogatni. (szerintem)

Aktív témák