Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    Többen jelezték, véleményük szerint sok az egy bizniszért 5 piros pötty, elég lenne egy is, stb.
    Nekem a másik felével kapcsolatos észrevételem lenne.
    Amennyiben az egyik kérdésre az értékelésnél nem a válasz, az már negatív értékelésnek számít, és ez szerintem nagyon nem tükrözi a valóságot.
    Konkrétabban, pl. ha az "A megígért időben kaptad meg a terméket?" kérdésre nem a válasz, mert belement egy hülye az eladó autójába, és nem ért oda, vagy állt a metró és elkésett, azért maximum nem jár piros, de fekete szerintem semmiképp sem jár.
    Ugyanígy, csak még kevésbé indokolt a fekete nemleges válasz esetén "Korrekt információt adott a termékről?" kérdésnél, ha az eladó érthető módon nem ért annyira a dologhoz, de eladja pl. az alaplapját, és arra a kérdésre hogy milyen az északi híd, leírja a Megyeri hidat...
    Megfelelő csomagolás - nem, mert nem kellett becsomagolni a téligumi szettet, és sorolhatnám.
    Vagyis lehetne opció, ha nem kérek feketét, de piros sem jár egy-egy kérdésre az adott biznisznél, akkor vagy lehessen semleges véleményt adni, vagy ne kelljen mind az 5 kérdésre vagy pirosat, vagy feketét adni, maradhatna üresen is egy-egy pötty.

    Postázást nem vállalok.

Aktív témák