Aktív témák

  • Tamás24

    tag

    Sziasztok!

    Észrevételek:
    1. Az új rendszerbe átvitt hirdetéseknél észrevettem, hogy a régi hardveraprón megjelölt települések neve ugyan átkerült és megjelenik a hirdetésnél mint "átvétel:", azonban ha a szerkesztésre kattintok, akkor újra be kell pipálnom a megfelelő települést a mentéshez. Ez inkább zavaró és értehetetlen számomra mint hiba. Remélem ez később az adatbázis átírásnál javításra kerül.

    2. Kicsit rosszul érintett, hogy a felhasználóm jobb oldali hasábjából kikerült a hirdetéseim felsorolása, és helyette külön menüben érhető el, viszont minden más megmaradt a jobb oldalon. :(((

    3. A keresések részben még mindíg nem tudok egy városnál többet megadni feltételként.

    4. Ha rákeresek valamire az egyszerű kereséssel és azután kategóriát váltok, akkor a keresési mezőbe beírt szöveg eltűnik. Nem érzem, hogy ezt kellene, ha mást akar keresni megváltoztatja majd a felhasználó a mező értékét.

    A pozitívumok:
    1. Átlátható, bár sajnálom, hogy a régi felületet el kell búcsúztatni

    2. A színek nagyon jók, örülök, hogy nem egy hülye kiég-a-szemem-mert-sötét-háttérren-világos-betűk-vannak mellett döntöttetek design miatt.

    3. Informatív minden helyen, és amit kerestem szinte rögtön megtaláltam, ami nagyon nagy HURÁ az előző/régi újításhoz képest.

    4. Konkrét bugra még nem bukkantam pedig láttam hogy mások igen :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

Aktív témák