Keresés

Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    válasz aag #40854 üzenetére

    Kár, hogy nem is arról beszélsz amiről én, hanem egy egészen más dologgal hozakodtál elő (már megint). :F
    Én azt mondtam, hogy az nem az operációs rendszer hibája, hogy a hardvergyártók nem csomagolnak hozzávaló telepítőcsomagokat a rendszerhez.

    A linkelt dokumentációban minden benne van amit én is leírtam, csak meg kell nézni. A számítástechnika nyelve az angol, ezt mindenki tudja, el kell fogadni. Az a felhasználó pedig aki nem szakemberre bízza az olyan kényes dolgok telepítését és beállítását mint az operációs rendszeré, annak minimális tudással kell rendelkeznie mind a kérdéses rendszert, mind az angol nyelvet illetően. Mindenféle - ilyen téren - tudatlan ember nem fogja tudni megoldani a dolgot, ebben egyetértünk. De nincs ez másképp Windows alatt sem, a telepítéséhez ugyanúgy kell némi ismeretanyag.
    Amúgy pedig az a probléma, hogy az ilyen egyszerűbb, tudással kevésbé rendelkező felhasználóknak mint amilyen Te is vagy, nem kellene saját összeállításokat farigcsálniuk, de legalábbis nem kellene közzétenniük azt. Ha valami technikai dologra rákérdeznek, akkor mint láthattuk még csak azt sem tudod, hogy miről van szó, segítséget (az összeállításhoz tartozó support) meg végképp nem tudsz adni. Másokra meg azért eléggé ronda dolog építeni, nem azért vagyunk itt, hogy kipótoljuk a tudásbeli hiányosságaidat.

    [ Szerkesztve ]

    <-ƘƘ->

Aktív témák