Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    válasz Eagle24 #1 üzenetére

    Sziasztok!

    Elnézést a tapasztalt törzstagoknak a triviális kérdésekért, de kölcsönbe kaptam egy felszerelést, (VHS digitalizáláshoz), 2009-et írunk, és nem megy automatice az egész...

    A gépem alapos konfigja itt látható,
    röviden:
    VGA: ATI HD3450 AGP
    CPU: AMD Athlon XP, 1666 MHz
    OS: Win XP SP3 magyar

    Tuner: Conceptronic CTVCOMBOi PCI slot

    igen, a drivereket mind, beleértve tunert, a lehető legfrissebb verziót telepítettem.
    Jó a fenti kombináció, a konfigommal lehetne elvben és gyakiorlatban nézni tuneren TV- ill digitalizálni VHS-t?

    Már az fura, hogy tunerek világában most hallottam először erről a holland márkáról, de ez még ízlés kérdés.

    Elindítom a gyári, mellékelt tuner programot, nevezetesen HyperMedia-t. Most földi TV adásokat hangoltam be, nézném mnodjuk a TV2-t, kissé kásásan jön be a nem túl profi kis antennával.
    No de.
    Elindul a TV csatorna mutatása, de kb 8 másodperc elteltével lefagy a kép, állókép lesz, aztán fekete lesz az ablak.
    Ha utána el is indul, szaggat az egész.

    Van köze ennek a jelenségnek ahhoz, hogy a gyári program mellé elindul a FFdshow elindul?
    Baj, ha az FF megy mellette? Hogy lehet kiiktatni? K-lite codec packkal jött fel, ha a státusz sorban jobb egérrel rákattintok, érdekes, valami tv tuner beállítást is ki lehet választani.
    Sőt, a Media Player classiccal is lehetne elvben eszközt megnyitni, így a tunert, de első alkalomtól eltekintve az egyáltalán nem adott képet.
    Köszönöm előre is a válaszokat!

    Pigsty

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák