Keresés

Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz Sir Tyudor #24 üzenetére

    Köszi!

    Legalább megnyugtattál, hogy nem vagyok beszari, ha nem merek belenyúlni. :D

    A monitor szerelve (még) nem volt, kb. 3 éves. Elég gagyi, ViewSonic, tele konvergencia-hibával, teljesen téglalap alakú képet nem is lehet rajta beállítani. Pedig az OSD-je minden szir-szart képes módosítani. :(

    Akkor Te is úgy gondolod, hogy nem érdemes szervízbe vinni? (Először csak arra gondoltam, hogy elviszem, hogy megállapítsák, mi lehet a gondja, mennyi lehet a javítás. De a taxi miatt már ez is pénzbe kerülne.)

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

  • proximus

    senior tag

    válasz Sir Tyudor #47 üzenetére

    Nem-nem, ez nem a burkolat ''része'', hanem a nyákon, meg a képcső vége körül van ilyen. Igazából nem is fehér, hanem olyan féligmeddig átlátszó. Több helyre is van nyomva belőle: nyákon lévő alkatrészek közé(meg rá), ill képcső ''dobozába''. Tudod te hogy mi az, csak lehet én közelítek rossz irányból. Egyébként a szgép tápegységében is van belőle, szintén ''csak úgy'' odanyomva.
    Azért szeretném tudni hogy mi ez, ill. mire jó, mert arra gyanakszom hogy esetleg ennek eltávolítása, vagy csak bolygatása is befolyásol valamit. Találomra azt mondanám hogy valami zavarszűrő, vagy hőátadó anyag.

Aktív témák