Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomisSzeged

    csendes tag

    válasz d@minator #9746 üzenetére

    Hali!

    No, én ezeket a 4670,4770 és hasonló videókarikat nézegettem, tesztek alapján jóval jobbak, mint az Nvidiák, és az a +10e már nem sok plusz kiadás, főleg, ha a későbbiekben is tudnám használni.
    A 4850 nem tünik rossznak, bár gondolom, abból is a magasabb órajelű és DDR5-öst kellene venni?!!?

    Vagy mit ajánlanátok 30 körül, ami esetleg már meghajtaná azt a 26colos szörnyet?
    Van jelenleg is tunerem, de őszintén szólva, a t*k*m kivan a szoftverével, a képminőségével, hangerejével, na meg az el-eltűnő hangjával. ( Leadtek 2000nemtommi )
    Merthogy nézegettem a tv-ket is, de nem tudom, milyen képe lenne, ha rákötném a gépet, nameg az elmúlt 3-4 évben csak a háttérben ment a tv, szóval a képminősége még annyira nem is érdekes...főleg, mióta van torrent a világon és rögtön le tudok tölteni bármit, reklámok nélkül :)

    Annó mondtak egy progit, ami asszem a Gigabyte sajátja...easyboostvagymi... ez is ilyen?
    Ja és ha "tuningolok", akkor a procihoz a memória frekijét automatice vele együtt emeli a progi?

    Tápfeszt, meg ezt az egész tuning dolgot csak egészséges keretek közt szeretném csinálni, nehogy beadja az unalmast, ezért is fordultam hozzáértőkhöz! ;)

    köszi a válaszokat!
    Ja és ha úgy alakul, a 8500Gt, a 22" FS22L2 értelmes áron eladó lesz!
    ( 2*512 pariban hajtva mellé +1Gb külön az jó megoldás, vagy csere 2*1 párban-ra? )

    Gigabyte P35 DS3L- Intel E2160->2100. 2*1gb+2*512*667->350 Xtreme XFi Gamer Altec Fx5051 Atrix5000 F-S W2 22" Sapphire 4670 512. WS320Sata2 Leadtek 2000XP Global Microsoft Comfort Curve

Új hozzászólás Aktív témák