Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz ubyegon2 #55829 üzenetére

    én értem, amit mondasz, és odáig egyetértek vele, hogy a szemész/urológus is orvos, elvégzett egy egyetemet és pont százszor műveltebb azokban a dolgokban, amit mi itt csak ugatunk. szóval igenis releváns a véleménye, amiért ráadásul felelős is..

    ..de..

    ..tényleg lehet, hogy:
    - nincs képben a legaktuálisabb dolgokkal (mert olykor napi szinten változnak, ő meg épp másfél éve 20 órázik)
    - hülye nézeteket vall (lásd szadai háziorvost, aki "nem olt azzal a méreggel, tessék kifeküdni a covidot)
    - a topikban sok amatőr ugatja a holdat, de azért a magunk módján próbáljuk validálni a bedogott dolgokat. akár szakembereknél is megfuttatva a kérdéseket. vagy tényleg nyakig belemerülve a szakirodalomba

    és szerintem blackv totál fején találta a szöget: amiben itt konszenzus lett, abból nem volt még lukra futás. hovatovább, amikor anyámmal dumálok és mond pár új infót covid fronton, egyenesen a kórházból/orvosi közegből, rendre az van, hogy igen, ringman már belinkelte egy hónapja, megfutott a topikban, itt is erre jutott a nép (és mellesleg meg is van a megerősítés szakmaibb oldalról is hozzá akkor)

    te a maximális óvatosság felől közelíted meg a dolgot, és kétségtelen, hogy ha senki sem mond semmit, akkor felelős, az nem lesz

    de fordítsuk meg: és ha valakivel jót tett, ami tanácsot itt a tanácsadók végzettségén túlterjeszkedve kapott..?

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • mpo

    veterán

    válasz ubyegon2 #55829 üzenetére

    Felejtsük el az egészségügyet.
    Újíts fel egy fürdőszobát és rájössz, hogy a szakiknál jobb ötleteid vannak, pláne, ha előre megtervezed teljeskörűen és mindent beszereztél.
    Ha ott vagy folyamatosan, bele fogsz szólni, hogy nem így kellene.
    Így voltam a burkolóval, vízszerelővel is, a villanyszerelővel nem.
    Az étteremben meg botcsinálta szakácsok dolgoznak, de ez ne zavarjon.

    Amit erőltetsz abban az a hiba, hogy ha az egyik orvos levágatná a lábad, azonnal másikat keresel, aki jobb megoldást kínál és neki fogsz hinni, pedig ugyanazon szakterületen van mindkettő.

    Egyébként meg nem nekem kell bizonygatnom a topik hasznosságát, aki hülyeségnek tartja az nézzen M1 híradót.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érted, akkor már elavult.

  • BlackV

    őstag

    válasz ubyegon2 #55829 üzenetére

    Mentegetőzöl, visszakozol? Miért? Eleg egyértelműen érződött a kritika amiket írtál nem kérdés, hogy a "sarlatánság" szó volt körülírva cinikus szóvirágokkal jó néhány utóbbi hozzaszolasodban. Mégsem vallalod? Pedig tulajdonképpen igazad van. Én tök helyt adok és ezentúl tök elvagyok azzal, ha tanulmányokat atbeszélem a topik öreg motorosaival es a szerzett infót magamnak es a csaladomnak megtartom. Ha pedig betéved valaki es kérdez, nem válaszolok. Mondom. Ott a híradó meg a házidoki. Nem érti az ellenanyag leletét miért negatív az N es miért van egekben az S? Házidoki..

Új hozzászólás Aktív témák