Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Parci #55834 üzenetére

    de fordítsuk meg: és ha valakivel jót tett, ami tanácsot itt a tanácsadók végzettségén túlterjeszkedve kapott..?

    Nem is mondtam, hogy itt nincsenek hasznos vélemények és nem is a dolgok tudományos részéről beszélek. Hanem arról, ha valaki egy konkrét eset után beesik ide quasi másodvéleményt kérve az aktuális orvosi/oltóponti javaslatokra és abszolut fenntartások nélkül fogadja el, az itteni, akár ellenkező vélekedést! Hát ja, ezzel szemben én óvatosságot érzek helyénvalónak, nem is tagadom. Anyukádtól megkérdezhetnéd, úgy általában mi a meglátása, ha orvosi vélemény után egy fórumon bíráltatja felül valaki a követendő eljárást. ;)

    Biztosan nem szeretnéd, ha mondanék egy analógiát fegyverekkel és laikus lelkesekkel. Pedig az is lehet hatékony. Is! ;]

    De meg kell mondanom, nem állok szemben veletek és az itteni ténykedésetekkel, max egyes dolgokat jóval élesebb kontúrokkal árnyalok.

    amiben itt konszenzus lett, abból nem volt még lukra futás

    Mondtam én, hogy ez a hely sokkal több, mint egy látóasszonyok gyüjtőhelye! :D Le a parókával! :)

Új hozzászólás Aktív témák