Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csatravi

    senior tag

    válasz BlackV #46436 üzenetére

    1. Fogd vissza magad és próbálj meg tisztességes hangnemben kommentelni mert én nem adtam erre a hangnemre okot!
    2. Az hogy a kórházakban milyen ellátás folyik az szerintem ugyanúgy hozzátartozik a járványkezeléshez és a topik témájához mint egy szekvenálási vizsgálat eredménye.
    Ez akkor is így van ha neked nem tetszik a közölt infó és emiatt politikailag érzed magad sértve ezzel. Sajna míg a járványkezelést politikai síkon kezeli a vezéred addig ezt így is fogod érezni.
    3. Addig míg egy-egy (sok) kórházban szinte megszűnik a normál kórházi ellátás és mondjuk csak szülészet, ideggyógyászat, sebészet és 1-2 kórteremre lecsökkentett osztályok maradnak sürgősségi ellátásra, felszabadítva a helyet a Covidos ellátásra ott hiába akar bárki is okoskodni ott bedőlt a rendszer mert nincs rendes ellátás.
    November 29.-től az új ukász szerint nagyon sok kórház emiatt lett és lesz még inkább olyan amilyen. Lásd pld Ajka - Veszprém. Szerintem erről is illik tudni az embereknek.

    És felteszek egy kérdést.
    Hogy a fenében van az hogy itt minden rendben és állítólag már kórházba kerülők száma is kezd stagnálni vagy csökkenni és erre újabb kórházi osztályokat vonnak össze vagy tesztnek stand by állapotba hogy a helyére Covid ellátás költözzön.
    Gondolom erre van észszerű magyarázat?

    Más kigyűjtötte cáfolatként az adatokat a hasi műtétekre hogy mennyi időt kell várni.
    Persze azt mélyen elhallgatta hogy hol vannak a listáról azok a nem kis számú kórházak ahol jelen pillanatban már nem is végeznek el ilyen (és más) műtéteket az olyan amilyen járványkezelés következményeként. Megyei vagy nagy területi kórházakról is beszélünk.

Új hozzászólás Aktív témák