Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz Parci #38633 üzenetére

    Nem is a ciklus felborulás vonatkozásában kérdeztem elsődlegesen (csak megjegyeztem, hogy pl. azt is befolyásolja)

    Elsősorban én is arra gondoltam, hogy egyfelelől a tesztlapon a lázat pl. külön jelezni kell (egy ilyen okból kifolyólag nem akarunk újabb heteket várni, ha valami dilettáns lövi be éppen az oltást (érdemes-e egyáltalán ilyen esetben bevallani? - nem akar megint vagy 3 hetet várni az oltásra)), másfelől: A szervezetben azért igen erős tünetek zajlanak le ilyenkor, főleg, ha ilyen erős... (pl. láz is kíséri). Az oltás felerősíthet-e valamit, változtathat-e a lefolyáson, vagy van-e valamilyen extra vonatkozása stb-stb.

    Erre gondoltam, hogy erre létezik-e valamilyen írás magyar, v. nemzetközi vonatkozásban, hogy olvastatok-e valamit erről.

    Az első felvetéshez még: Nekem pl. eszembe jutott, hogy az első oltásom beadóját lecheckoltam: egy fogorvos volt (megyeszékhely oltópont, abban az időszakban, amikor toboroztak mindenhonnan is extra munkaerőt a terhelés miatt) :D ezért is vagyok szkeptikus, hogy ezért ki ne lőjék a harmadik oltásból :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák