Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Floyd80

    addikt

    válasz Lauda #14485 üzenetére

    Bár a nő erősen ellenzéki, teljesen igaza van.

    Arra leszek kíváncsi, ha most pl. az olaszok (valószínű mások is) már májustól beengednek sima teszttel is, akkor itt is lesznek akik majd szarnak az oltási kártyára. Mozi, belső tér, mészáros strand, mészáros szálloda, meccs, kecskenézés, szóval ezek nekem pl. a ki nem szarja le kategória, nyilván másnak nem, de el tudom képzelni, hogy ez a retek kormány pl. megtiltja majd, hogy bemenj a reptérre igazolvány nélkül vagy még egyéb szolgáltatást tol be a kártyások alá, hogy el lehetetlenítse azokat, akik nem oltanak.

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Lauda #14485 üzenetére

    Szerintem buntetni kellene komolyan, viszont mivel a magyar vedettsegi igazolvany el lett cseszve minden elemeben, az egeszet minel hamarabb be kellene szantani, semmisseg tenni, sehol fel nem hasznalni.

    Illetve vissza is kanyarodhatunk ahhoz, hogy az e-szemelyi tobbek kozott pont erre lenne jo, csak mivel hozza nem ertok foglalkoznak azzal is, a mai napig alig van haszna. Mar reg el kellett volna felejteni, hogy kulon van utlevel, jogsi, szemelyi, tb es ado kartya, vagy epp - nem csak covid - oltast igazolo kartya. Ez mind mehetne az e-szemelyire, sot alternativakent az e-szemelyinek is lehetne digital only alias-a, amit pl. ujjlenyomattal vagy hasonlo dologgal igazolhatsz, lehetoleg tobbfaktoros megoldassal. Ezzel pl. a szavazast is meg lehetne konnyiteni, digitalissa tenni. Persze jobb lenne ha mondjuk a teljes EU atallna egy ilyen rendszerre.

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák