Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spileraaa

    senior tag

    válasz blakey #10506 üzenetére

    1."fejetlenséghez vezethet" kivételesen e téren nagyon jól sikerult megcsinálni mindent vagyis 99% nem lesz fejetlenség aki nem ért a platformhoz ott segít a háziorvos vagy van gyors hívó szám a lényeg nekem jobban tetszik ez nagyon rendezett így minden nincs bizonytalanság én választom meg mit mikor hol

    2.oltás mostantól kezdve lesz elegendő sőt ahogy írtam már most van egyes helyeken hogy a pfizer és modernára sincs már jelentkező (astranal ez már 3 hete így van több az oltó anyag mint aki oltatna vele)
    ezen az oldalon lehet követni épen milyen sok szabad hely van és nem nagyon vannak már jelentkezők rá pedig még mesze a kívánt 10 millió jelenleg mi így állunk
    - 1.079.163 persoane vaccinate cu 1 doză;
    - 1.658.351 persoane vaccinate cu 2 doze.

    vagyis inkább ezzel lesz probléma nálunk hogy hogyan oldják meg hogy az embereket rávegyék az oltásra
    itt valahogy nagyon félnek tőle nem egytől nem kettőtől hallottam olyat ne adassad be mert meddő leszel tőle ... vagyis itt nem a kovidtol félnek hanem az oltástól pedig nálunk nincs sem kínai sem orosz vakcina

    [ Szerkesztve ]

    Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

  • DrBubo77

    addikt

    válasz blakey #10506 üzenetére

    Az időpont foglalásból miért lenne káosz? Egy órás időablakra foglalhatnak 10-en, akkor nem fog 80 ember foglalni. Pont ugyanaz lenne, mint most, ha jól szerveznék. De nem. Most ők adnak időpontot, de azt sem tudják tartani. A feleségem 2 hete a szakadó hóban állt 1 órát az utcán, mire a sorban odaért, hogy bejusson az épületbe.

    ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Új hozzászólás Aktív témák