Aktív témák

  • ttower

    aktív tag

    megint itt vagyok. ma Róla fogok mesélni. újabban zajlik az élet körülöttem. jah hogy már unod? nem baj. végighallgatod. úgyis rég beszéltünk.
    a múltkor már meséltem neked az egyik beszélgetésünkről Vele. ez az egyik sulis buli után történt. még a buli estéjén felhívott hogy nem tud aludni, mert tudja hogy megbántott. másnap ez, és megbeszéltük hogy vasárnap találkozunk. végül az időpont jövő szombat lett, mert már volt programja és nem biztos hogy el tudott volna jönni. találkozó előtti pénteken rákérdeztem hogy biztos jó lesz e a másnapi időpont. háááááttttt......
    -bocsi de nem.
    -oks.
    -legyen valamikor máskor vagy hagyjuk?
    -hát....
    -akkor hagyjuk.
    másnap megkérdeztem hova ment. csak hajtott a kíváncsiság hogy mint legjobb barátot mire cserélt fel. na tippelj. téves. szolárium. az. jól hallottad. először én is meglepődtem, de legyen. szarul esik, esett, de nem tudok mit csinálni.

    (20:59) tejfel: nem lenne kedved egyszer velem elmenni biciklizni?
    (20:59) Ő: de
    tippelj azóta hányszor voltunk. kivételesen eltaláltad. ez most csak azért jött fel, mert mondta hogy hétfőn volt egyik barátjával biciklizni. hát igen. a legjobb barát mindig előnyt élvez...

    (17:08) Ő: nem akarod megnézni
    (17:08) tejfel: de
    (17:08) tejfel: xc
    (17:08) tejfel: csak nincs meg:$
    (17:09) Ő: de nekem odadaja a Viki
    (17:09) Ő: szal
    (17:09) tejfel: de ha Neked meglesz akkor én hogy nézem meg?:$
    (17:10) Ő: hát mondjuk úgy h eljössz hozzám
    (17:10) tejfel: oks
    ez az egyik
    (20:05) Ő: nem akae
    (20:05) Ő: rsz
    (20:06) Ő: egyszer velem is filmet nézni?
    (20:06) Ő: :$
    (20:06) tejfel: de
    (20:06) tejfel: nagyon szívesen:)
    és a másik. ezek után szerintem tudod mi történt. de általában a mikorra a válasz vagy semmi vagy hát.... nem is tudom. :(

    ma délután találkoztunk. délelőtt felhívott hogy van e valami programom. nincs. és fél 3kor? akkor sincs. nem lenne e kedvem bemenni a városba? de. szívesen.
    fél 3 előtt már ott voltam. egyszercsak a hátam mögül rámköszön. azért hívtalak mert már akartunk menni egyszer sétálni, de lemondtam. és így kreszre sem kell már bemennem.
    egyrészről örültem hogy nem felejtette el, másrészről megint pofára estem. jah ha így el lehet lógni a kreszt akkor találkozhatunk, de egyébként nem jó. sebaj. legalább hiánypótlónak ott vagyok. elvégre az is egy fontos munka...

    It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

Aktív témák