Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Nimrod #142 üzenetére

    Egyesek megjegyezték, hogy azért fura, hogy egyetlen Eloh sem bukkant fel az egész játékban :DDD Arrafelé nem csoda, hogy nem volt semmi; az event úgy lett meghirdetve, hogy a control pointokat és a nagyobb erődítményeket fogják majd támadni - magyar idő szerint este 9-től; akkor kb. mindenki összegyűlt Foreas Base-en Divide-on, és onnan rajzottunk szét :) olyan 21:30 körül jött az első támadás Plateau-n Fort Defiance ellen.
    Nem mellesleg az utolsó napokban a mobok dobtak (a piros, lvl 50-es fegyvereken/páncélokon kívül) olyan tokent, ami egy órára 20-szoros XP-t adott, én is így húztam fel azt a karaktert 39-re :D Nálam nagyobb zónákba mentem, miután megvolt egy full szettem, a kezemben egy shotgunnal, ami egyszerre 5-6 ellenfelet is képe volt sebezni, és hármasával/ötösével öltem, de az 50 saját erőből nem lett meg...

    szerk: egyébként rengetegen videóztak, páran írták is, hogy elfogyott a hely a gépükön :)

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák