Keresés

Aktív témák

  • cartman70

    újonc

    Sziasztok. Segítséget kérnék az alábbi problémában:
    Adott egy 100 Mp/s internet szolgáltatás (Vidanet). A modemből megy a kábel a routerbe, onnan az asztali gépemhez vezetéken, mindenhová máshová vezeték nélkül mennek a jelek. A családban 3 okostelefon és 2 okostévé csatlakozik a wifi hálózatra, de egyszerre az összes sosem. A jelenség az, hogy a wifi jel random eltűnik egy-egy eszközről. Hol a család egyik, hol a másik tagja nem tudja használni a telefonját, mert bár a wifi hálózatra csatlakozva van, de az nem ad internet elérést. Az asztali gépemen mindig van net, tehát a routeren át kábelen tökéletes, de a wifi az nem.
    Korábban egy régebbi TP-Link routerem volt, ha reseteltük akkor helyre állt a dolog, de a napi 2-3szori resetelést meguntam. Kicseréltem a routerem, mert a gondoltam hátha az a ludas, hogy nem bír el ennyi eszközzel, de nem változott semmi (jelenleg egy TP-Link TL-WR94ON típusú van), illetve az változott, hogy ezt hiába resetelem nem javul meg a rendszer. Próbáltam már átállítani a router beállításokban a csatornát, hogy ne automatikusan válassza ki, hanem fix legyen, az se segített.
    Van valakinek javaslata mit próbáljak még meg ami segítene is?
    Köszi előre is.

Aktív témák