Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz redlingg #2670 üzenetére

    Igen, a probléma gyökere inkább ott lehet, hogy ledobja a HDD-t. Nem tudom, hogy pontosan hogy működik a transmission, de gyanítom, hogy kilépéskor szeretné menteni az aktuális állapotot (torrentek listája), nem pedig rögtön amikor hozzáadsz egy torrentet, így ha bekövetkezik egy ilyen spontán HDD eldobás, akkor eltűnnek a torrentek. Saját tápja van a HDD-nek, vagy routerről táplálkozik? Mert a kevés áram szokott lenni a fő oka az ilyen hibáknak.

    Átmeneti megoldás lehet esetleg, hogy amikor hozzáadod a torrenteket, akkor állítsd le a transmission-t, majd indítsd újra, mert ha jó a gondolkodásmenetem, akkor így nem tűnnek el a torrentek. Illetve, ha jól tudom - de ez nem biztos -, akkor a transmission is tud olyat, mint az rtorrent, hogy kijelölsz egy mappát neki, és az abba betett torrent file-okat automatikusan beteszi a letöltési listába. Ha ide megadnád neki a torrent file-okat tartalmazó mappát, akkor induláskor mindet újra hozzáadná. De persze a leszakadás okát kellene megtalálni, és elhárítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák