Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz tomi7711 #2172 üzenetére

    Nem is barátok szerzés céljából írtam ide, én megelégednék azzal ha a routerrel végre "baráti" viszonyba kerülnék! :D
    Azt akkor írtam, amikor torrent letöltés közben 3-5 perc után elment az internet az én gépemen, de mindenhol máshol volt internet! És nem egyszer, nem kétszer kellett emiatt újraindítanom, a rekord valahol 10 fölött van! :D

    A helyzet azóta is változatlan, ezért csak egyet szeretnék kérdezni a többi 1043ND tulajtól:

    Tapasztalt-e már valaki olyat, hogy amikor a torrent letöltési sebessége eléri az internetelérése maximumát (nálam ez 1,4-1,5MB) akkor "eltűnik" az internet a torrentező gépről???

    De a többi gépen továbbra is van net, és csak akkor tér vissza a torrentes gépre a net ha újra indítja a routert.

    Az elmúlt időkben már annyi mindent kipróbáltam:
    - teljesen egyedül voltam a routerre csatlakozva
    - megszakad ha 5öt töltöttek egyszerre, és megszakad ha csak egyet!
    - kikapcsoltam a WPA-t, kikapcsoltam a Wifit
    - kikapcsoltam a DHCP-t, kézzel állítottam be az IP-t
    - már linuxot szedtem le, hátha az illegálisnál nem csinálja! :D

    Egyszer unatkoztam és feljegyeztem, hogy milyen időközönként indítottam újra: 10, 4, 3, 12, 3, 4, 2, 2, 2, 28
    A számok percekben értendőek! :)
    De hogy tovább bonyolítsam a képletet, van hogy több órát is képes max sebességen tölteni.

    Nem tudom elhinni, hogy az én internetemnél sokkal gyorsabb nettel hogy nem jelentkezik ez a probléma? Én vagyok az egyetlen aki a "fantasztikus" 1,4MB-tal tölt le?! :S
    Digisek, Fiber Poweresek gépén hogyhogy nem vágja el a netet a router?

    CSAK gyári firmwares tulajok tapasztalata érdekel, nekem a "legfrissebb", áprilisi van rajta.

Új hozzászólás Aktív témák