Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz Intruder2k5 #23761 üzenetére

    Sziasztok!

    Na most jön egy olyan kérdés ami biztosan kiveri sok fórumtársnál a biztosítékot, de engem akkor is érdekel... :B

    Nem olyan régen (kb fél éve)van egy ilyen routerem. 80/25-ös digiNET előfizum van. Egy notimat kivéve mindegyik, sőt még a Galaxy SII-m is, n-es. HTPC-m giga LAN-os.
    Minden eszközöm úgy csattan fel a routerre mint a villám... torrent stabil, rapidshare letöltés 90-100-al jön, beállítása pofon egyszerű stb stb. Még soha nem fagyott le. Volt már olyan is, hogy HTPC, 3 noti, SGSII egyszerre lógott rajta és mindegyik letöltött, így teszteltem mikor megvettem. (HTPC torrentezett, két noti +SGSII rapid-ról húzott le cuccot, egy noti MS-ről ISO-t szedett le) Kb. 20-30 percig ment így a rendszer amikor lelőttem minden gépet mert meguntam.
    USB-t nem használom ez igaz.

    Szóval szerintem úgy frankó a router ahogy van.

    A kérdés :B :
    Miért rak rá valaki OpenWrt-s firmware-t? Ettől mi lesz jobb? Gyakorlatban, nem pedig így első olvasásra... Mert elolvastam bizisten...
    Nem kötözködni, megérteni szeretném a válasz alapján a dolgot...

    Köszi előre is a türelmes válaszokat! :R
    És jöhet privátba is a válasz, hogy ne a fontosabb, aktuális témát tördelje meg a kíváncsiságom :R

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák