Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spider23

    aktív tag

    válasz cimp #4710 üzenetére

    Hát ha erre gondolsz:

    " Szóval az alapbeállításokon kívül én a globális partnerkorlátot állítottam át 500-ra a torrentenkéntit 100-ra, az előre lefoglalás szerintem mindenképpen maradjon gyorson mert azzal se kell később foglalkozzon, hogy a fileméretet változtatgassa, meg könyvelje..., a letöltési sor nálam 1 mert így ami a legsürgősebb az jön amivel bír, a sebességeket meg úgy állítottam be, hogy mindkettőből maradjon 10%. Nekem ezzel elég jól jöttek is a dolgok és nézni is tudtam róla közvetlenül. Nekem egy DUNE-m van meg egy HTPC-m, egyikkel sem szokott akadni a HD. Ja! 2T -s vinyó van rajta."

    Akkor áruld már el hogy ebből hol derül ki hogy neked is 120/10 -es neted van? Ráadásul én nézni sem akarok közben semmit amikor esetleg letöltök. Csak hiába állítottam bármilyen adatra a korlátot nekem 1.5MB -nél nem ment fentebb a sebesség. Ezért merészeltem rákérdezni a beállításokra. De úgy látom csak a kötekedés megy, alap fórumos kultúrával együtt. És képzeld végig olvastam ezt a fórumot, kb 1 hétbe tellett. Sok mindent össze is szedtem belőle mint pl a dyndns frissítés scriptet, vagy a háttérben futó másolást, vagy a minidlna adatbázis frissítés scriptet, de erre konkrétan nem találtam rá. Érdekes hogy mindenki más tudott normálisabban hozzám állni még ha valóban véletlen előfordult olyan hogy már megvolt a válasz, csak te kötöttél már akkor is és itt is belém. Kb 20 éve internetezek és fórumozok még betárcsázós modemes telefonról kezdtem 18 éves korom óta de még így nem oktatott ki senki. Nagy Ferót meg ismerem, azért kösz elég sokat olvastam már elhiheted.

Új hozzászólás Aktív témák