Keresés

Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz draco31 #19 üzenetére

    Köszönetem a nagy segítségért, hálásköszönet a legkevesebb amit mondani tudok,

    Tehát a ruterebe beállítom amit mondtál teljesen érthetően mondtad el. :) :C
    Holnap megcsinálom mert most éppen neked írok.
    Kérdeném lenne ez a következő lenne, lehetséges és létezik hogy egy játékot nem-lehet használni??

    Példa képpen leírnám, játék neve=, LeagueofLegends_EUNE_Installer_9_15_2014.exe, ez a játék installere, lényeg feltelepiti a játékot rendesen Magyarul, de beloginolni nen-tudok név és jelszó redbe van.
    A játét szervere kidob hogy gépem vagy nicsoda nem csatlakozik, üzenetnek ennyi a lényege, barátom gépével tudtunk játszani gond hiba nélkül uganazon a kábelen, tehát kábel és ruter jó????
    A gépem hálókártyája integrált és a neve=, Realtek RTL8169/8110 Family Gigabit Ethernet NIC gigabites.
    A főlényeg olvastam hogy a ruternek intelligens tűzfala van, létezik olyan hogy hálókártya nem kompatibilis pont ezzel az egy játékkal vagy a tűzfal blokkolná az adatforgalmat??
    A gépemen xp fut és rendesen teszi a dolgát, tűzfalát kikapcsoltam mert van a ruternek.
    A ruterbe hogyan lehet megnézni hogy tűzfala mit blokkolhat, más erre tippelt ne én hozzá se nyúltam.
    A gyári beállítás okozhat ilyen problámát???

    A kommentem elégé hosszú-lett ezért elnézést kérek előre is.

    köszönöm a választ is előre..

    Üdvözlettel: István László

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Aktív témák