Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz dellfanboy #3353 üzenetére

    Nekem is az 1.0ásról van tapasztalatom(asszony hajtja meg én is néha), lomha de cserébe keveset eszik. Igaz a feleségem télen városban 7,5 litert is megetetett vele, de ugyanazon autóval én 2 literrel kevesebbel eljárok, ő ha épp nem nyomja a gázt, akkor a féket eteti, ha azt nem, akkor meg a gázt, kigurítani nem tud semmit, ezért eszik nála többet, de kímélve nem gyorsulási versenyeket megidézve városban is 5,5-6 literből vígan eljár, autópályán pályás tempóban hangos, de 4000 fölött forog már 130nál így nem csoda! a miénkben 276ezer km fölött jár már a km, de így sem eszik egy csepp olajat sem cserétől-cseréig, ilyen autóm még nem volt sosem(nem is hittem, hogy létezik).Bár a miénk egy kissé elhanyagoldt céges autó volt ez előtt, most összegyűltek a csinálni valók, így idén kap egy kis kozmetikát, egy alváz üregvédelmet egy vízpumpás és hosszúbordást(2 éve van meg, ezzel akartam kezdeni), a generátor csapágyas, zúg, az önindító bendixének a rugója ellágyult és télen kissé késve húz vissza, így az is cserés.... De ezek már megvétel óta hibái, csak mostmár időt szakítok rá végre, megéri a kisautó! :K

Új hozzászólás Aktív témák