Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    Most vettem egy toyota corolla 1.4-est 1998-ast ausztriában. Mert hogy itt is élek úgy találtam, hogy itt egyszerüübb. Most nyáron volt müüszakin, egy évre megkapta, 110.000 Km-nél járt akkor, most van benne 112.800. Olajcsere volt 110.000-nél a kis matrica szerint a legközelebbi 120.000-nél esedékes.
    Na most én arra gondoltam, hogy nem cseréltetek rajta hirtelenjében semmmit (ahogy ajánlják sokan használtautó vásárlás után, pl. vezérmüüszíj/lánc, fékek, olaj szüüröök) hanem megvárom vele a következöö nyarat és akkor müüszakira felkészítés címén amúgy is szervizbe vinném, majd akkor kicseréltetem a szükséges dolgokat. Az autó évente volt szervizelve, utolsó két évi számla megvan, olaj, szüürööcsere semmi több.
    Tudom nem lehet semmi biztosat mondani az autó ismerete nélkül, de nyugtassatok meg (vagy ijesszetek meg), hogy nem tervezek nagy marhaságot.

    [ Szerkesztve ]

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák