Új hozzászólás Aktív témák

  • lantana

    csendes tag

    Előre jelzem, hogy most tömény panaszkodás jön, és ezzel lezárom majd a témát.

    Még mindig ventillátor...

    Nem csináltam még manuálisan beállított energia-üzemmódokat, de kiprobáltam minden létező előre beállítottat.

    Az eredmény az, hogy bármilyen módon van a gép, és akár telepen, akár konnektorban, ugyanolyan hangosan pörög a venti, és ugyanolyan gyakran... vagy csúcsteljesítményen még jobban.....most hosszú élettartamon van, telepkímélő üzemmódú ventillátoron, és 20-30 másodpercenként felpörög, nem halkabban, mintha akksiról menne. Szerintem ez egy csöndes könyvtárban már régen zavaró lenne... a szoba másik vegéről, kb 2,5 méterről hallom (persze csendes szobában).

    Még jó, hogy Toshibát akartam venni, hogy ne legyen hangos, és ne melegedjen... (többek közt)

    Melegedésről annyit, hogy a tapipad mellett jó kézmeleg, a gép alja pedig dupla kézmeleg :DDD

    Ha tudok meghallgatok még egy ugyanilyet élőben...

    Lehet, hogy igaz az, amit a Technotrade-es szaki mondott a telefonban: hogy úgy van beállítva, h. pl. 62 foknál kezdjen el hűteni, hatvannál meg álljon le. Csak ez engem nem boldogít...

    Megprobálok letölteni Everestet, attól talán okosabb leszek hőfok-ügyben.

    Köszönöm mindenkinek a véleményét és segítségét, aki írt!

Új hozzászólás Aktív témák