Új hozzászólás Aktív témák

  • Ge-rosz

    csendes tag

    válasz ABE #4021 üzenetére

    Van fent Everestem (ultimate), de nem vagyok benne biztos, hogy tudom, hogy hol kell megnézni, hogy mennyi a proci "alapjárata" :B

    (everest -> alaplap -> CPU : ott azt írja, hogy cpu kihasználtság 0-1 % (mind a két mag), de konkrétan Mhz értéket nem látok feltünetve :B

    BIOS frissítést lehet nem merek bevállalni :B (mert nem tudom, hogy hogy kell)

    Op rendszer : XP Professional (SP2-es), 2002-es verzió (Power XP)...

    [már így vettem a gépet,(Xp-stől, driveestől), mert egy bemutató darab volt a boltba]

    Igazából nincs viszonyítási alapom, hogy melegnek érezhessem vagy nem a gépet, csak felfigyeltem az Everestben és a Speedfun programban is arra, hogy mindig 60 fok körül van

    (előtte egy AMDs asztali gépem volt, az olyan 40-45 fok körül mozgott, de az más, mint egy notebook, minden esetre ahhoz viszonyítottam és soknak tűnt/tűnik ez az érték)

    Ugyhogy inkább a mért értékek tűnnek magasnak, mert ha "megtapogatom" az alját, nem süt annyira, hogy el kellene kapni a kezem onnan, a szellőzőjén sem olyan meleg levegő jön ki mint a hajszárítóből :DD

    Mondjuk mindezt egyáltalán a válaszod után mértem fel :B

    De akkor ez ezek szerint "nem kórosan káros", és megnyugodhatok? :U

Új hozzászólás Aktív témák