Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz bunfi #20043 üzenetére

    Igen, ismerem ezt a hülyeségedet is, szerinted a csaló és a rugó egy kategória.
    Nem, a rugó, az szabályosan a játék adta lehetőségek szerint játssza a játékot, ahogy a fejlesztők kitalálták és szeretnék, hiszen ebben az irányba tettek változtatásokat annó: rugóként halál kevesebb xp és pénz veszteség, rugó megölése több jutalom, levágható kötél, hosszabb depart time.
    A fejlesztők azt szeretnék, hogy legyenek rugók a játékban. Sokan beszariak, félnek xp-t és pénzt veszteni, ezért nem lesznek sosem azok, de legalább sokan ha rugót látnak már rámennek, az is valami. Nem kell mindenkinek rugónak lenni, de ha valaki már rámegy és ha rugót lát megtámadja, azt már értékelem.
    Aki rugó, az az égvilágon semmi rosszat nem csinál, csak játssza a játékot ahogy az ki lett találva.

    A falon keresztül lelövős hacker dolog, ami miatt téged is bannoltak, az nem ez a kategória.

    [ Szerkesztve ]

  • Anonymus23

    veterán

    válasz bunfi #20043 üzenetére

    Amikor elmeséled, hogy hány embert öltél le, robbantottál fel az ugyanerről szól. Megteszed, mert megteheted. Szarsz rá, hogy ők szerettek-e volna veled pvpzni vagy nem. A dzben nincsenek szabályok, se keretek, se kötelező erkölcsök, vagy moralitás, mint ahogy másokat megtámadni sem kötelező. Innentől nem értem miről beszélsz a szabályosan alatt.

    Ezzel alapvetően egyetértek, sokan nem teszik meg azt, amit a való életben sem tennének meg, és van akinek ez nem akadály. A jelenlegi PvP koncepció nem támogatja ezt, ha valaki komolyan fejlődni akar, akkor lő boldog-boldogtalanra, főleg boldogra (örül, mert esett neki jó loot) akikből boldogtalanok lesznek (nem tudta, hogy neked gyűjtötte a jó lootot).

    Azaz aki fejlődni akar gyorsan, akkor vagy levetkőzi a gátlásait, vagy eleve nincs is neki (túl sok).
    Pl nekem tegnapra lett meg olyan DPS gearem (még mindig 222-es 262/356/15/75%) amivel már rá lehet menni egy 4-es rugó bandára, és ha nem egyedül teszem ezt meg, akkor 1v1-ben vagy 1v2-ben is van még esélyem (mivel noob vagyok és öreg, persze 1v4-ben semmi).
    Mások meg már hetek óta 228-ban rohangálnak, nem irigylem tőlük, de ha valaki fejlődni akar, akkor DZ, mert normális loot csak ott esik, vagy CS+Falcon Challenge, de azt meg csak normális gearrel lehet megcsinálni... Szóval a kör bezárult.
    Mondjuk a rugók sem zöld cuccal tele zsákkal szoktak elindulni, hanem amit "összeszednek" útközben, így nekik komoly veszíteni valójuk nincs. XP vagy pénz, esetleg kulcs? Ugyan már a következő manhunttal visszahozzák.

    Rugózásból nekem normális cucc még sosem esett, nem azért mert nem lehetett volna, hanem mindig később értem oda, és a társak már felszedték a jó cuccot :DDD

    (#20049) Sárkányvölgy

    Viszont amikor már 5x lelőtték, és vitték a jó lootodat, amivel tudtál volna fejlődni, akkor már nem akkora öröm. De fejlődni meg igazán csak ott tudsz, szóval a ritkábban és egyedül játszóknak nem egy álom a DZ, mondom ezt 600+ órával, nem feltétlenül magamról beszélek.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák