Új hozzászólás Aktív témák

  • adrian360

    őstag

    Wall of text a mai dartsról :

    Elöljáróban annyit a mai naphoz, hogy a premier league-ben ez az utolsó alapszakasz forduló, a legjobb négy jut tovább.
    Akik már továbbjutottak :
    Gerwen 22p
    Taylor 19p
    Barneveld 19p

    Akik harcolnak a negyedik helyért:
    Wade 16p (1 meccset játszik)
    Thornton 15p (2 meccset játszik)
    Whitlock 14p (2 meccset játszik)

    Taylor P. - Wade J. H

    Bár Wade még harcol, Taylor meg már továbbjutott, nem hiszem hogy Phil 'eladná' a mai meccset. volt egy hullámvölgye február-március környékén, de összeszedte magát, az elmúlt 4 meccsén nagyon meggyőző volt.
    Veleszemben pedig Wade pont most került bele a hullámvölgybe, bár nem játszik magához képest nagyon rosszul, nincs szerencséje, az elenfelei rendre átlag felett teljesítettek ellene. Nem tudom a pontos statisztikát a kettejük egymás elleni meccseiről, de kb 80%-20% körül Taylor nyert eddig. most is ezt várom, kb 7-3 Taylornak.

    Van Gerwen M. - Thornton R. H

    Gerwen a legtöbb meccsén úgy játszik mint egy őrült, nyerni akar most is ez nem vitás. Teher alatt meginog néha, de mivel most már nincs rajta semmi teher, a kisszállók is rendben lesznek. Nem tudom mennyire foglalkozik a tabellán a számolgatással, ha kikapna és Barneveld hozná a két meccsét akkor lecsúszna a második helyre, és akkor Taylorral kellene elődöntőznie, az pedig nehéz falat lenne, szóval én úgy gondolom hajt az első hely miatt is. Thornton úgy érkezett az idei szezonba, hogy sokan azt mondták hogy nem ide való. Aztán az liga első felében remekül játszott, sorra hozta meccseit, viszont mostanra kipukkant. talán kicsit elszállt vele a ló, meccs közben állandóan kommentálja a dobásait, rázza fejét ha valami elsőre nem sikerül, mintha ő nem hibázhatna. Meccsen belül mindig vannak fellángolásai,
    de szerintem most ez kevés lesz. kb 7-4 Gerwennek.

    Whitlock S. - van Barneveld R. D

    Whitlock küzd, és küzdeni tud az biztos :) úgynézki sikerül kigyógyulnia a lábsérüléséből (ami vicces egy ilyen sportban, de a támaszkodóláb fájdalmai miatt visszaesett a teljesítménye nagyon), fejben most nagyon ottvan. Barneveld jó formában van, plusz ő az igazi közönség kedvenc, hihetlen népszerüsgben örvend, érdemes nézni ahogy szurkol a nézőtér a meccsein :). én erre a meccsre egy 6-6os döntetlen tippelek. (Whitlock még nem játszott döntetlent ebben a szezonban 7-0-7 a statja, ez ki hogy értelmezi, szerintem már itt az ideje egynek :) )

    Hamilton A. - Lewis A. V

    A két tuti kieső csatája. Lewis a vb óta elvesztette a fonalat, mélyen a tudása alatt játszik, és bár az utóbbi pár meccsén felcsillant pár reménysugár, zsinorban 6 meccset bukott. viszont a legutobbi győzelme pont Hamilton ellen volt. Hamilton egyáltalán nem tartozik a kedvenceim közé úgyhogy nem nagyon tudok objektíven róla írni, szerintem igazi mázlista, olyan meccseket partikat behúz, szerintem otthon biztos malacok között alszik, vagy nemtudom :) . erre a meccsre én egy Lewis feltámadás várok (szeretnék) 5-7

    Thornton R. - Van Barneveld R. H

    Fentebbiekben már irtam mindegyikről. Sokat számít majd, hogy addigra hogy alakulnak a meccsek, lesz-e még esélye Thorntonnak, azt mondom hogy itt meglepetésre Thornton behúzza 7-5-re

    Lewis A. - Whitlock S. V

    Szintén irtam mindről, szerintem ezt Whitlocké lesz 4-7

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák